Mail Bildirimlerine Abone Ol:

Diziye Puan Ver
12345
(239 kişi puan verdi, Ortalama: 4,57 / 5)
Loading...
Dizi, 30’lu yaşlarının başındaki, Seul’de yaşayan ama birbirine paralel olan farklı boyutlarda yaşayan bir erkek (Lee Jong-Suk) ve bir kadının (Han Hyo-Joo) aşk hikayesini anlatmaktadır.
 • Haticegece dedi ki:

  süper bir dizi bayıldım resmen. kız ve erkek birbiri için yaratılmış resmen… 🙂

  0
  0
 • sasha dedi ki:

  hayatımda izlediğim en mükemmel en iyi dizi konusu sarıyor ayrıca oyunculuk efsane iyiki başlamışım bitirip bitirip tekrar izliyorum keşke 2.sezonu da olsaydı. çok duygusal ve aksiyon dolu bir dizi izlemeyenlere tavsiyem şüpheniz olmasın izleyin çok şey kaçırırsınız.başka bir dizi yerini tutamaz efsane bir dizi…

  4
  1
 • Daniel2006 dedi ki:

  Bence bir dizide bulmak istediğiniz herşey var bu dizide ve mükemmel^_^

  4
  0
 • b dedi ki:

  Öncelikle Kore dizisi fanlarıdan olmadığımı belirtmekle başlamak istiyorum. Ancak nasıl olduysa bir şekilde bu diziyle yolum kesişti. Konusuyla, işlenişiyle, oyuncularıyla ilgimi çekmeyi başardı. Tam diyorum işte dizi buradan sonra klasik aşk hikayesine başlayacak, bırakma zamanı geldi. Son anda bir şey oluyor ve beni dizide tutmayı başarıyor. Her bölüm yeni bir şey oluyor, her bölüm meraklandırıyor. Benim çok hoşuma gitti. Dizi bittikten sonra boşluğa düştüm. O zamandan beri bu dizi gibi ilgimi çekecek başka Kore dizisi var mı diye aranıp duruyorum. Henüz bulamadım.

  4
  0
 • 6ipeki6 dedi ki:

  İzlediğim 4. Kore dizisiydi buna başlamamın sebebi en başında ilgimi çekmesi değildi ‘Pinocchio’ dizisinde çocuğu çok beğenmiştim o dizinin başka bir bölümüne geçmeye çalışırken izlediğim sitede bozukluk çıktı ve beni ‘W’ ya yönelttiler önce umursamadım sonra yine aynı çocuğun oynadığını gördüm. Konusunu okuyunca yine hiç ilgimi çekmedi ancak çocuğun oyunculuğunu ve kendini çok beğendiğim için izleme kararı aldım ve iyi ki almışım diyorum bitireli birkaç gün oldu ancak hala etkisi altındayım ve en kısa zamanda yeniden başlamayı düşünüyorum. Herkese tavsiye ediyorum. Cidden güzel bir diziydi. Klasik bir konusu vardı ancak o kadar güzel işlenmişti ki sanki böyle bir konu ilk defa görmüş gibiydim. Eğer bir dizi arıyorsanız size önerip önerebileceğim en iyi dizi olacaktır. Normalde çok zor beğenirim. Ama buna bayıldım. İzlemezseniz pişman olur musunuz bilmem ama çok şey kaçırırsınız. Şiddetle tavsiye ediyorum. Bitirip bitirip tekrar başlayasım geliyor.

  4
  1
 • jongsuk_ dedi ki:

  ikinci kez izlemek için açtım bu sayfayı jong suk baş rol oyuncusu ve çiftin uyumu harika son bölümlerde kanser olacaktım ama tekrar izlemeye dahi değecek bir dizi

  2
  0
 • pofudukgirl dedi ki:

  hayatımda izlediğim en heyecanlı ve en güzel diziydi.

  1
  0